Vážení zákazníci, rádi bychom Vám nabídli možnost nakupovat za zvýhodněné ceny se slevou 15%. V případě, že ještě nejste členem věrnostního programu Vitaklub, neváhejte a zaregistrujte se na našem eshopu. Pod Typem zákazníka zvolte možnost VitaKlub. :-)

VitaBalíček 20 - Imunita PREVENT

Dlouhodobá podpora obranyschopnosti

Skladem (>5 ks)
Kód: 1765
Značka: VitaHarmony®
1 170 Kč –10 % 1 053 Kč 940,18 Kč bez DPH
Kategorie: Vitabalíčky
Záruka: 2 roky
1765 VitaBalicek20 ImunitaPREVENT
Tip Tématická sada
1 170 Kč –10 %

Patříte k lidem, kteří bez kapesníku neudělají ani ránu? Strávíte 14 dní v posteli, přičemž za měsíc jste tam znovu a vůbec nevíte proč? Organismus každého z nás chrání obranný štít v podobě imutního systému, který v určitém období nebo životní situaci nemusí fungovat na 100 %. Proto je z dlouhodobého hlediska vhodné imunitní systém posilovat - ať pomocí „babských rad“, doplňků stravy, správnou životosprávnou, otužováním nebo jinou osvědčeno metodou. Pro všechny ty, kteří chtějí, aby jeho tělo fungovalo jako „dobře namazaný stroj“, jsme sestavili balíček Imunita Prevent. Je nabitý vitaminy, minerálními látkami a dalšími nutrienty, které různými mechanismy přispívají k dlouhodobému posílení obranyschopnosti.Imunovit® GOLD (90 cps.)
Moderní, multivitaminový přípravek s bylinnými extrakty je vhodný k pravidelnému a dlouhodobému užívání pro komplexní posílení imunitního systému. Krátkodobé užívání je vhodné v období zvýšených nároků na organismus.

Užívání: 1 kapsle 2x denně. Tabletu celou spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař. Přípravek Imunovit® GOLD je určen pro dospělé a děti od 3 let. Doporučuje se jeho dlouhodobé a pravidelné užívání pro všechny, kdo jsou náchylní k onemocnění imunitního systému a mají slabou obranyschopnost. Krátkodobé užívání doplňku stravy Imunovit® GOLD je vhodné především v období častých chřipek a nachlazení (zejména na podzim a v zimě), při výrazné psychické nebo fyzické zátěži nebo při cestování. Pro komplexní podporu imunitního systému doporučujeme zdravou a vyváženou stravu, správný pitný režim, pravidelný, každodenní pohyb, psychickou pohodu a kvalitní spánek.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření balení spotřebujte, dle doporučeného dávkování, co nejdříve.

 Obsah ve 2 kapslích: HMOT. %DRHP
 VITAMIN C 250  mg 312,5
 ACEROLA 100  mg *
 ECHINACEA PURPUREA 100  mg *
 BETA GLUKANY 100  mg *
 ZÁZVOR 100  mg *
 HROZNOVÁ SEMÍNKA 40  mg *
 ZINEK 15  mg 150
 VITAMIN E 12  mg 100
 VITAMIN B6 10  mg 714,3
 VITAMIN A 800  µg 100
 KYSELINA LISTOVÁ 400  µg 200
 SELEN 55  µg 100
 VITAMIN B12 10  µg 400
 VITAMIN D3 10  µg 200
* Denní referenční hodnota přijmu ve 2 kapslích není stanovena.


Vitamin D3 1.000 IU (150 tob.)
Vitamin D3 působí pozitivně na imunitní systém. Přirozeně vzniká v pokožce vlivem slunečního záření. Jeho suplementace je tedy vhodná při nedostatku slunečních paprsků a v zimních měsících.

Užívání: 1 tobolka denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu.Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah v 1 tobolce HMOT. %DRHP
 VITAMIN D3 1.000 IU 25  µg 500
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tobolce není stanovena

Beta glukany 150 mg extrakt z hlívy ústřičné - 130 cps.

Přípravek obsahuje extrakt z hlívy ústřičné - beta 1,3 D glukany v rostlinných kapslích. Hlíva ústřičná se řadí mezi tzv. medicinální houby, jejichž příznivé účinky na organismus se využívají dlouhá staletí.
Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) je dřevokazná, jedlá houba, která se se řadí mezi tzv. medicinální houby. Je bohatá na celou řadu biologicky aktivních látek. Nejvýznamnější jsou polysacharidy beta glukany, jejichž účinek podporuje obsažený vitamin C.
Přípravek působí aktivačně na imunitní systém, podporuje silnou obranyschopnost, přispívá k ochraně organismu před působením volných radikálů, snižuje únavu a vyčerpání.

Beta glukany mají mnoho dalších pozitivních účinků v organismu. Pro dosažení optimálních účinků je vhodné jejich dlouhodobé užívání v rozmezí doporučeného dávkování.

Užívání: 1 kapsle 1-2x denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečných množstvím tekutiny.

Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.

Upozornění:  Začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření balení spotřebujte, dle doporučeného dávkování, co nejdříve.

 Obsah v 1 kapsli: HMOT. %DRHP
 BETAGLUKAN 150  mg     *
 VITAMIN C 30  mg 37,5

 

* Denní referenční hodnota přijmu v 1 kapsli není stanovena.


Rybí olej 1000 mg (50 tob.)
Směs extraktů olejů z mořských ryb je bohatým zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin - EPA a DHA. Tyto látky podporují, mimo jiné, tvorbu protizánětlivých látek v organismu, a mohou tak napomáhat snižovat riziko vzniku různých onemocnění.

Užívání: 2–4 tobolky denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.


 Obsah v 1 tobolce: HMOT. %DRHP
 RYBÍ OLEJ 1000  mg *
 Z TOHO: EPA - 180 mg, DHA - 120 mg
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tobolce není stanovena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: