Vážení zákazníci, rádi bychom Vám nabídli možnost nakupovat za zvýhodněné ceny se slevou 15%. V případě, že ještě nejste členem věrnostního programu Vitaklub, neváhejte a zaregistrujte se na našem eshopu. Pod Typem zákazníka zvolte možnost VitaKlub. :-)

VitaBalíček 04 - Kvalitní spánek

Nervová soustava a psychická činnost

Skladem (>5 ks)
Kód: 1749
Značka: VitaHarmony®
576 Kč –10 % 518,40 Kč 462,86 Kč bez DPH
Kategorie: Vitabalíčky
Záruka: 2 roky
1749 VitaBalicek04 KvalitniSpanek
Tip Tématická sada
576 Kč –10 %

Spánek zabírá přibližně třetinu času našeho života. V jeho průběhu je utlumena mozková činnost, snižuje se citlivost na vnější podněty a dochází také k uvolnění svalů a jejich relaxaci. Kvalitní spánek je velmi důležitý pro správnou regeneraci těla i duše. Zpozorovali jste, že usnout není tak snadné jako dřív? Necítíte se ráno dostatečně odpočatí nebo se v průběhu noci často budíte? Není výjimkou, že nepřízeň vnějších podmínek nebo vnitřní nepokoj mohou negativně ovlivňovat kvalitu a pravidelnost spánku. V takových případech však ještě není nutné věšet hlavu. Mnohdy může napomoci změna denního režimu, správné stravování nebo omezení působení rušivých podnětů. Jako podpůrný prostředek působí doplňky stravy v balíčku pro Kvalitní spánek, které ovlivňují činnosti nervové soustavy a podporují relaxaci a psychickou pohodu.

Aby daru nechyběl moment překvapení, je každý balíček zabalen do dárkové krabičky nebo tašky, dle Vašeho výběru. Vybranou variantu prosím uveďte do poznámky v 3. kroku objednávky.


Magnesium citrát 400 mg + vitamin B6 (60 tbl.)
Hořčík v organické formě má velmi dobrou vstřebatelnost v organismu. Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyšerpání. Podporuje správnou funkci nervové soustavy a normální psychickou činnost. Účinky hořčíku v organismu jsou podpořeny přídavkem vitaminu B6, který podporuje využití v organismu.

Užívání: 1 tableta 2x denně. Tabletu celou spolkněte a zapijte dostatečným množství tekutiny. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah ve 2 tabletách: HMOT. %DRHP
 HOŘČÍK (CITRÁT HOŘEČ.) 400  mg 106
 VITAMIN B6 10  mg 714
* Denní referenční hodnota přijmu ve 2 tabletách není stanovena.


Kozlík lékařský 200 mg - 90 cps. (90 cps.)


Extrakt z kořene kozlíku podporuje kvalitu spánku, zkracuje dobu usínání. Zmírňuje příznaky vyvolané stresem jako jsou nervozita a nesoustředěnost. Podporuje kognitivní neboli poznávací funkce, které mají vliv na naši koncentraci a mysl. Kozlík lékařský také podporuje činnost srdce přispívá k normálním hodnotám krevního tlaku. Posiluje správnou funkci trávicí soustavy.
Vitamin C snižuje míru únavy a vyčerpání.
Přípravek není vhodný pro dlouhodobé užívání. Delší souvislé užívání kozlíku může být návykové. Nadměrně vysoké dávky kozlíku mohou mít opačné účinky – mohou způsobit větší rozrušení a nervozitu

Užívání: 1 kapsle 2x denně nebo 1–2 kapsle 30 minut před spánkem. Podávejte maximálně 4 týdny v jednom cyklu, poté užívání na 2 týdny přerušte. Při užívání léků na spaní se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření balení spotřebujte, dle doporučeného dávkování, co nejdříve.

 Obsah v 1 kapsli: HMOT. %DRHP
 KOZLÍK LÉKAŘSKÝ 200  mg *
VITAMIN C           10  mg        12,5
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 kapsli není stanovena.


Čaj - Večerní na spánek (20 čaj. sáčků)
Bylinný čaj s meduňkou a měsíčkem podporuje relaxaci a zdravý spánek. Meduňka lékařská má uklidňující účinky a podporuje relaxaci.

Návod na přípravu: 1 sáček zalijeme 0,2 l vroucí vody a necháme 3 - 5 minut vyluhovat.
Dávkování: 3 sáčky denně.
Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na levé straně obalu.
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
Složení: Meduňka lékařská (nať), měsíček lékařský (květ), topolovka růžová (květ).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: