Vítejte na novém VitaEshopu! Pro obnovení zákaznických výhod, se prosím znovu zaregistrujte do věrnostního programu (VitaKlub nebo VitaPartner).
Neohodnoceno

VitaBalíček 05 - Antistress

Skladem (> 5 ks)
Kód: 1750
Značka: VitaHarmony®
734 Kč –10 % 660,80 Kč 574,61 Kč bez DPH
Kategorie: Vitabalíčky
Záruka: 2 roky
1750 VitaBalicek05 Antistress
Novinka Tip Tématická sada
734 Kč –10 %

Cítíte neustálý tlak z okolí, se kterým se těžko vyrovnáváte? Necháte se snadno vykolejit neočekávanou situací? Příčinou může být nadmíra stresu, který je přirozenou součástí každého dne. Podněty, které v organismu vyvovávají stres, mohou mít různé podoby - zranění, úzkost, tělesná únava, psychicky náročná situace, pracovní vytížení, atd. Ruku na srdce, občas se každý dostane do situace, která nás vyvede z komfortní zóny a najednou vše nezvládáme tak, jak bychom chtěli. Pro všechny, kteří vlivem životního stylu ztrácejí životní vitalitu a klesají na mysli, jsme sestavili balíček doplňků stravy Antistres pro uvolnění a vnitřní klid.


VitaStress (90 tbl.)
Multisložkový doplněk stravy s obsahem vitaminů, minerálních látek a rostlinných extraktů přispívá ke správné psychické činnosti a funkci nervového systému, podporuje relaxaci a radost ze života. Obsažený extrakt z klanoprašky je tzv. adaptogen, který zvyšuje odolnost organismu proti stresovým situacím.

Užívání: 1 tableta 1 - 2x denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní straně obalu.Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 12 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro epileptiky.

 Obsah v 1 tabletě: HMOT. %DRHP
 VITAMIN C 250  mg 313
 MAGNÓLIE 50  mg *
 VITAMIN E 30  mg 250
 KLANOPRAŠKA ČÍNSKÁ 15  mg *
 NIACIN 10  mg 63
 KYS. PANTOTHENOVÁ 10  mg 167
 ZINEK 10  mg 100
 VITAMIN B1 5  mg 455
 VITAMIN B2 5  mg 357
 CITRUS. FLAVONOIDY 5  mg *
 VITAMIN B6 2,5  mg 179
 MĚĎ 1500  µg 150
 KYSELINA LISTOVÁ 200  µg 100
 BIOTIN 25  µg 50
 VITAMIN B12 5  µg 200
 LÁTKY POD 15% DRHP:
 HOŘČÍK 20  mg 5,3
 VÁPNÍK 20  mg 2,5
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena.


Třezalka 300 mg (90 cps.)
Díky vysokému množství biologicky aktivních látek má třezalka antidepresivní, uklidňující a antibakteriální účinky. Podporuje duševní zdraví, působí příznivě na emoční rovnováhu, relaxaci a pozitivní náladu. Podporuje uklidnění při nervovém vyčerpání, podrážděnosti a stresu. Třezalka není vhodná k dlouhodobému užívání.

Užívání: 1 kapsle 2x až 3x denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Není určeno dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám. Třezalka tečkovaná může ovlivňovat účinek některých antidepresiv, hormonální antikoncepce, léčiv na astma, na srdeční onemocnění nebo léčiv ovlivňující krevní srážlivost. Nedoporučuje se jejich společné užívání. Třezalka tečkovaná se nedoporučuje pro dlouhodobé užívání.

 Obsah v 1 kapsli: HMOT. %DRHP
 TŘEZALKA TEČKOVANÁ 300  mg *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 kapsli není stanovena.


Antioxidant (60 tbl.)
Komplexní přípravek s obsahem vitaminu C, E, zinku, selenu, beta karotenu a extraktu z hroznových semínek s antioxidačními účinky chrání buňky před nadměrným působením volných radikálů. Přispívá k posílení imunitního systému, který může být vlivem dlouhodobého stresu oslaben.

Užívání: Dospělí 1 tableta 1x denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah v 1 tabletě: HMOT. %DRHP
 VITAMIN C 180  mg 225
 HROZNOVÁ SEMÍNKA EXT. 40  mg *
 VITAMIN E 30  mg 250
 ZINEK 10  mg 100
 BETA KAROTEN 4  mg *
 SELEN 50  µg 91
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena.

 
StressPop® (12 lízátek)
Chutná roksová lízátka obsahují aktivní látky ženšen a rozchodnici. Ty jako přírodní adaptogeny pomáhají ke snížení negativního vlivu stresových podnětů a obnovují duševní i fyzické síly. Sibiřský ženšen působí jako stimulant při duševním i tělesném napětí.

Užívání: Děti od 3 do 10 let: 1 lízátko 2x denně, děti od 10 let a dospělí: 1 lízátko 3-4x denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Tento produkt není běžnou cukrovinkou ani nenahrazuje řádnou lékařskou péči. Výrobek není určen dětem do 3 let. Nevhodné pro diabetiky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah v 1 lízátku: HMOT. %DRHP
 VITAMIN C 15  mg 19
 VITAMIN B6 0,5  mg 36
 SIBIŘSKÝ ŽEN-ŠEN 2  mg *
 ROZCHODNICE RŮŽOVÁ 2  mg *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 lízátku není stanovena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: