Vážení zákazníci, rádi bychom Vám nabídli možnost nakupovat za zvýhodněné ceny se slevou 15%. V případě, že ještě nejste členem věrnostního programu Vitaklub, neváhejte a zaregistrujte se na našem eshopu. Pod Typem zákazníka zvolte možnost VitaKlub. :-)

VitaBalíček 07 - Posila kloubů

Péče o klouby a pohybový aparát

Skladem (>5 ks)
Kód: 1752
Značka: VitaHarmony®
1 294 Kč –10 % 1 164,60 Kč 1 039,82 Kč bez DPH
Kategorie: Vitabalíčky
Záruka: 2 roky
1752 VitaBalicek07 PosilaKloubu
Tip Tématická sada
1 294 Kč –10 %

„Strašně ráda chodím po lese a moc bych si přála, aby mne nic neomezovalo. Nejsem naivní, ani nejmladší a vím, že časem mi může být tato záliba odepřena.“ Jste zklamaní, že klouby nevydrží vše, jak si přejete? Chcete svědomitě pečovat o své tělo a přejete si zůstat aktivní? Kombinace osvědčeného přípravku Vitatriplex s extraktem ze slávky, vitaminu C a omega 3 mastných kyselin v balíčku pro Posilu kloubů je vhodný nástroj, který je sestaven s důrazem na komplexní péči o klouby a pohybový aparát.

Aby daru nechyběl moment překvapení, je každý balíček zabalen do dárkové krabičky nebo tašky, dle Vašeho výběru. Vybranou variantu prosím uveďte do poznámky v 3. kroku objednávky.VitaTriplex® (60 tbl.)
Unikátní kombinace aktivních látek chondroitin sulfátu, glukosamin hydrochloridu a MSM (methylsulfonylmethanu), v biologicky účinných dávkách, je základem výživy pro udržení a obnovu kloubní chrupavčité tkáně.

Užívání: 1 tableta 1 - 2x denně. Tabletu je možné i po částech spolknout a zapít tekutinou. Doporučená doba užívání je 1 až 2 měsíce, 2x až 3x ročně. V těhotenství a během kojení určí dávkování lékař.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdraveho životního stylu.Vhodný pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

 Obsah v 1 tabletě: HMOT. %DRHP
 GLUKOSAMIN HYDROCHL. 750  mg *
 CHONDROITIN SULFÁT 250  mg *
 MSM® 250  mg *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena.


Slávka zelenoústá 540 mg s manganem (90 cps.)
latinsky Perna canaliculus, je mořská mušle z vod Nového Zélandu. Kapsle přípravku obsahují 540 mg prášku ze svaloviny slávky standardizovaného na obsah 18 % aktivních látek, tzv. glykosaminoglykanů – GAG. Tyto polysacharidy patří mezi jedny ze základních složek mezibuněčných prostor pojivových tkání, které tvoří velkou část pohybového aparátu – především vazy, kloubní chrupavky, šlachy. Přípravek je obohacen o mangan, který rovněž přispívá k normální tvorbě pojivových tkání a k udržení normálního stavu kostí. Slávka obsahuje také esenciální nenasycené omega 3 mastné kyseliny, které jsou důležitými prekurzory látek s protizánětlivými účinky.
Přípravek je vhodný pro osoby s chronickými bolestmi kloubů, aktivní sportovce, osoby s vysokou fyzickou zátěží a při rekonvalescenci.
Další informace:
Během výroby tohoto přípravku je využívaný proces deodorizace, kterým se z extraktu slávky odstraňují látky zodpovědné za nepříjemný zápach kapslí.

Užívání: 2-3 kapsle denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření balení spotřebujte, dle doporučeného dávkování, co nejdříve.

 Obsah v 1 kapsli: HMOT. %DRHP
 SLÁVKA ZELENOÚSTÁ                  540  mg      *
  MANGAN                     1  mg     50
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 kapsli není stanovena.

 Rybí olej 1000 mg (50 tob.)
Je dalším zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin EPA a DHA ze směsi olejů z mořských ryb. Jejich významné protizánětlivé působení v organismu synergicky podporuje účinky ostatních přípravků v péči o kloubní chrupavky.

Užívání: 2–4 tobolky denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah v 1 tobolce: HMOT. %DRHP
 RYBÍ OLEJ 1000  mg *
 Z TOHO: EPA - 180 mg, DHA - 120 mg
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tobolce není stanovena.


Vitamin C 500 mg se šípky s postupným uvolňováním - 60 cps. (60 tbl.)
Obsahuje kombinaci tří účinných látek vitaminu C, citrusových bioflavonoidů a šípků. Tyto aktivní látky se efektivně synergicky podporují ve svých účincích. V organismu se chovají jako antioxidanty, čímž chrání buňky před působením volných radikálů. Vitamin C také podporuje činnost imunitního systému a snižuje míru únavy. Je také důležitou součástí struktur cév, chrupavek, dásní a zubů a přispívá k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy.
Tablety jsou ve formě time release (TR), proto dochází k postupnému uvolňování účinných složek a organismus je tak schopen látky lépe vstřebávat a využít.

Užívání: 1 tableta denně. Tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdraveho životního stylu.

 

 Obsah v 1 tabletě            HM OT. %DRHP
 VITAMIN C          500 mg      625
ŠÍPKY             25 mg          *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě  není stanovena

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: