Vážení zákazníci, rádi bychom Vám nabídli možnost nakupovat za zvýhodněné ceny se slevou 15%. V případě, že ještě nejste členem věrnostního programu Vitaklub, neváhejte a zaregistrujte se na našem eshopu. Pod Typem zákazníka zvolte možnost VitaKlub. :-)

VitaBalíček 23 - Bystrý zrak

Pro každodenní péči o oči

Skladem (>5 ks)
Kód: 1771
Značka: VitaHarmony®
814 Kč –10 % 732,60 Kč 654,11 Kč bez DPH
Kategorie: Vitabalíčky
Záruka: 2 roky
1771 VitaBalicek23 BystryZrak
Tip Tématická sada
814 Kč –10 %

Zrak, je smysl, kterým člověk snímá a 80 % podnětů ze svého okolí. Vnímáme díky němu světlo, barvy, tvary a informace o orientaci v prostoru. Kvalita zraku se zhoršuje při nadměrném namáhání očí nebo spolu s věkem. Největší zátěž pro naše oči v současné době představuje práce na počítači, sledování televize a práce s ostatními elektronickými zařízeními jako jsou mobilní telefony, tablety, atd. Je vaše potřeba mít bystrý zrak umocněna požadavky vaší profese? Nebo si uvědomujete nutnost aktivní péče o unavené oči? Za tímto účelem jsme sestavili tématický balíček doplňků stravy s vysokým obsahem antioxidantů, které zajistí výživu, ochranu a regeneraci každodenně přetěžovaného zraku.

Aby daru nechyběl moment překvapení, je každý balíček zabalen do dárkové krabičky nebo tašky, dle Vašeho výběru. Vybranou variantu prosím uveďte do poznámky v 3. kroku objednávky.


Ophtavit® Max (90 tbl.)
Osvědčený přípravek obsahuje komplex antioxidantů, který napomáhá ochraně zraku proti poškození nadměrným působením volných radikálů. Aktivní látky lutein a zeaxanthin, patřící mezi přírodní pigmenty – karotenoidy, jsou přirozenou součástí žluté skvrny na sítnici oka, kde se podílejí na zajištění procesu vidění. Vitamin C, E, zinek, selen a měď různými mechanismy podporují normální stav a funkci zraku.

Užívání: 1 tableta 2x denně. Nejlépe po jídle.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah ve 2 tabletách: HMOT. %DRHP
 VITAMIN C 350  mg 438
 VITAMIN E 94  mg 783
 BORŮVKY (EXTRAKT) 40  mg *
 ZINEK 24  mg 240
 LUTEIN 15  mg *
 BETA KAROTEN 6  mg *
 MĚĎ 1500  µg 150
 ZEAXANTHIN 1  mg *
 SELEN 50  µg 91
* Denní referenční hodnota přijmu ve 2 tabletách není stanovena.

 Borůvky 40 mg (90 cps.)
Extrakt z plodů borůvek je velmi bohatým zdrojem aktivních látek, antioxidačně působících anthokyanidů. Borůvky jsou tak dalším prostředkem, který chrání zrak před poškozením. Podporují normálního stavu zraku, a to díky schopnosti podporovat tvorbu kolagenu v lidském oku.

Užívání: 1 kapsle 1 – 3x denně. Kapsli spolkněte celou a zapijte tekutinou.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah v 1 kapsli: HM OT. %DRHP
 BORŮVKOVÝ EXTRAKT 40  mg *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 kapsli není stanovena


Omega 3 Extra DHA (60 tob.)
Extrakt olejů z mořských ryb je bohatým zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin EPA a DHA. Tyto aktivní látky jsou důležité pro správný vývoj a fuknci zraku a mozku. Přípravek podporuje v organismu tvorbu protizánětlivých látek, které napomáhají snižovat riziko vzniku onemocnění.

Užívání: Děti od 3 do 4 let: 1 tobolka 1x denně. Děti od 5 do 10 let: 1 tobolka 2x denně. Děti od 11 let a dospělí: 1 tobolka 3x denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah v 1 tobolce: HMOT. %DRHP
 RYBÍ OLEJ 150  mg *
 Z TOHO: OMEGA 3 - 112,5 mg
 Z TOHO: DHA - 96 mg, EPA - 4,5 mg
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tobolce není stanovena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: