Vítejte na novém VitaEshopu! Pro obnovení zákaznických výhod, se prosím znovu zaregistrujte do věrnostního programu (VitaKlub nebo VitaPartner).
Neohodnoceno

VitaBalíček 08 - Pevné kosti

Skladem (> 5 ks)
Kód: 1753
Značka: VitaHarmony®
777 Kč –10 % 699,30 Kč 608,09 Kč bez DPH
Kategorie: Vitabalíčky
Záruka: 2 roky
1753 VitaBalicek08 PevneKosti
Novinka Tip Tématická sada
777 Kč –10 %

Základem našeho pohybového aparátu je kostra. Je složena z více než 200 kostí, tvoří celkovou oporu těla a v neposlední řadě chrání životně důležité orgány. Jste aktivní, sportujete nebo si rádi užíváte každodenní pohyb v přírodě? Abyste si mohli dopřávat oblíbených pohybových aktivit a plnit povinnosti běžného dne, je nezbytné v průběhu celého života zásobovat kosterní aparát dostatečným množstvím potřebných mikroživin. VitaBalíček Pevné kosti obsahuje komplex aktivních vitaminů a minerálních látek, které jsou nezbytené pro budování kostní hmoty, podporují její hustotu a prevenci jejího nadměrného odbourávání, jehož riziko se zvyšuje s rostoucím věkem. Balíček je vhodný pro užívání v období růstu, při rekonvalescenci zlomenin a jiných potížích s pohybovou soustavou, při nadměrné fyzické zátěži, pro ženy v menopauze a osoby vyššího věku, které jsou ohroženy osteoporózou.


Aquamineral Bioaktiv komplex (90 cps.)
Unikátní komplex minerálních látek přírodního původu, který je získáván ze zkamenělých mořských řas. Aquamineral je bohatý na obsah vápníku, hořčíku a dalších více než 70 minerálních látek, které vzájemně podporují působení v organismu. Vápník a hořčík tvoří základní stavební složku kostí a zubů, ovlivňuje také správnou činnost svalů.

Užívání: 2 kapsle 1-2 denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření balení spotřebujte, dle doporučeného dávkování, co nejdříve.

 Obsah v 1 kapsli: HMOT. %DRHP
 AQUAMIN® F 1000  mg *
 AQUAMIN® MG 400  mg *
OPTIMALIZOVANÝ POMĚR:
 VÁPNÍK 320  mg 40
 HOŘČÍK 154  mg 41
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 kapsli není stanovena.


Vitamin K2 + D3 (60 tob.)
Vitamin K2 se společně s vitaminem D3 podílejí na správném metabolismu vápníku v organismu. Vitamin D3 podporuje vstřebávání vápníku do krve, vitamin K2 přispívá k jeho zabudování z krve do kostí, a zabraňuje tak jeho nadměrnému hromadění v kardiovaskulárním systému. Proto je vhodné jejich společné užívání.

Užívání: 1 tobolka denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno osobám, které užívají léky snižující krevní srážlivost.

 Obsah v 1 tobolce: HMOT. %DRHP
 VITAMIN K2 100  µg 133,3
 VITAMIN D3 25  µg 500
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tobolce není stanovena


Křemík 125 mg (90 tbl.)
Další ze základních prvků, který je nezbytný pro správnou stavbu a funkci mnoha buněk. Přípravek obsahuje křemík z přírodního zdraje – přesličky rolní, která přispívá k udržení normálního stavu kostí a kloubů.

Užívání: 1 tableta denně. Tabletu je možné zapít tekutinou.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah v 1 tabletě: HMOT. %DRHP
 EXTR. PŘESLIČKY ROLNÍ 125  mg *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: