Vážení zákazníci, rádi bychom Vám nabídli možnost nakupovat za zvýhodněné ceny se slevou 15%. V případě, že ještě nejste členem věrnostního programu Vitaklub, neváhejte a zaregistrujte se na našem eshopu. Pod Typem zákazníka zvolte možnost VitaKlub. :-)

VitaBalíček 08 - Pevné kosti

Komplexní péče o pohybový aparát

Skladem (>5 ks)
Kód: 1753
Značka: VitaHarmony®
813 Kč 725,89 Kč bez DPH
Kategorie: Vitabalíčky
Záruka: 2 roky
1753 VitaBalicek08 PevneKosti
Tip Tématická sada

Základem našeho pohybového aparátu je kostra. Je složena z více než 200 kostí, tvoří celkovou oporu těla a v neposlední řadě chrání životně důležité orgány. Jste aktivní, sportujete nebo si rádi užíváte každodenní pohyb v přírodě? Abyste si mohli dopřávat oblíbených pohybových aktivit a plnit povinnosti běžného dne, je nezbytné v průběhu celého života zásobovat kosterní aparát dostatečným množstvím potřebných mikroživin. VitaBalíček Pevné kosti obsahuje komplex aktivních vitaminů a minerálních látek, které jsou nezbytené pro budování kostní hmoty, podporují její hustotu a prevenci jejího nadměrného odbourávání, jehož riziko se zvyšuje s rostoucím věkem. Balíček je vhodný pro užívání v období růstu, při rekonvalescenci zlomenin a jiných potížích s pohybovou soustavou, při nadměrné fyzické zátěži, pro ženy v menopauze a osoby vyššího věku, které jsou ohroženy osteoporózou.

Aby daru nechyběl moment překvapení, je každý balíček zabalen do dárkové krabičky nebo tašky, dle Vašeho výběru. Vybranou variantu prosím uveďte do poznámky v 3. kroku objednávky.


Aquamineral Bioaktiv komplex (90 cps.)
Unikátní komplex minerálních látek přírodního původu, který je získáván ze zkamenělých mořských řas. Aquamineral je bohatý na obsah vápníku, hořčíku a dalších více než 70 minerálních látek, které vzájemně podporují působení v organismu. Vápník a hořčík tvoří základní stavební složku kostí a zubů, ovlivňuje také správnou činnost svalů.

Užívání: 2 kapsle 1-2 denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření balení spotřebujte, dle doporučeného dávkování, co nejdříve.

 Obsah v 1 kapsli: HMOT. %DRHP
 AQUAMIN® F 1000  mg *
 AQUAMIN® MG 400  mg *
OPTIMALIZOVANÝ POMĚR:
 VÁPNÍK 320  mg 40
 HOŘČÍK 154  mg 41
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 kapsli není stanovena.


Vitamin K2 + D3 (60 tob.)
Vitamin K2 se společně s vitaminem D3 podílejí na správném metabolismu vápníku v organismu. Vitamin D3 podporuje vstřebávání vápníku do krve, vitamin K2 přispívá k jeho zabudování z krve do kostí, a zabraňuje tak jeho nadměrnému hromadění v kardiovaskulárním systému. Proto je vhodné jejich společné užívání.

Užívání: 1 tobolka denně.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno osobám, které užívají léky snižující krevní srážlivost.

 Obsah v 1 tobolce: HMOT. %DRHP
 VITAMIN K2 100  µg 133,3
 VITAMIN D3 25  µg 500
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tobolce není stanovena


Křemík 125 mg (90 tbl.)
Další ze základních prvků, který je nezbytný pro správnou stavbu a funkci mnoha buněk. Přípravek obsahuje křemík z přírodního zdraje – přesličky rolní, která přispívá k udržení normálního stavu kostí a kloubů.

Užívání: 1 tableta denně. Tabletu je možné zapít tekutinou.
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

 Obsah v 1 tabletě: HMOT. %DRHP
 EXTR. PŘESLIČKY ROLNÍ 125  mg *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: